Velikonoční oktáv

Pondělí 5. dubna / Pondělí v oktávu velikonočním

• Mše svatá ve farním kostele v Kralupech od 9.30 hodin.

Úterý 6. dubna / Úterý v oktávu velikonočním

• Mše svatá ve farním kostele v Kralupech od 17.30 hodin.
  • Společenství mládeže on-line od 19.15 hodin.

Středa 7. dubna / Středa v oktávu velikonočním

• Mše svatá ve farním kostele v Kralupech od 17.30 hodin.
  • Setkání ministrantů on-line od 18.30 hodin.

Čtvrtek 8. dubna / Čtvrtek v oktávu velikonočním

• Adorace Nejsvětější svátosti s podáváním eucharistie ve farním kostele v Kralupech od 11.30 do 12.00 hodin.
  • Mše svatá ve Velvarech od 18.00 hodin. Pravidelná bohoslužba, která se koná každý 2. čtvrtek v měsíci, kromě doby adventní.

Pátek 9. dubna

• Mše svatá ve farním kostele v Kralupech od 17.30 hodin.
    Po mši sv. se koná adorace.

Sobota 10. dubna

• Bohoslužba slova ve Chvatěrubech od 16.00 hodin. Pravidelná bohoslužba s nedělní platností, která se koná každou 2. sobotu v měsíci, kromě letních školních prázdnin.
  • Mše svatá v Holubicích od 16.00 hodin. Pravidelná bohoslužba s nedělní platností, která se koná každou 2. sobotu v měsíci, kromě letních školních prázdnin.

Neděle 11. dubna / 2. neděle velikonoční

• Mše svatá ve Velvarech od 8.00 hodin.
  • Mše svatá ve farním kostele v Kralupech od 9.30 hodin.
  • Mše svatá ve Veltrusech od 11.00 hodin.

Stále platí, že je nejcennější osobní modlitba, ideálně doma s rodinou.
Texty aktuálních čtení najdete pod odkazem na našem webu v sekci bohoslužby.

Pro ty z vás, kteří máte malé děti a nemáte možnost se dostat na mši svatou, je tu iniciativa jedné maminky z naší farnosti, která se na stránkách viravrodine.webnode.cz snaží shromažďovat materiály pro děti (nejen) na každou neděli.

Modlete se také růženec za ukončení pandemie COVID-19. Na konec je možné připojit společnou modlitbu národů proti pandemii, doporučenou předsedy biskupských konferencí evropských zemí, kterou najdete v příspěvku “VÝZVA K MODLITBĚ RŮŽENCE“.

Všechny akce probíhají dle platných usnesení vlády ČR, a proto může docházet ke změnám.
Aktuálně je limit 10 % kapacity míst k sezení, min. odstup 2 m mezi sedícími v jedné řadě.