Do otevření prvního kostela v kralupské farnosti zbývá:

Noc kostelů nabízí možnost nezávazného setkání s křesťanstvím. Je to noc plná lehkosti a nenucenosti a zároveň citlivosti a hloubky. Podoba programu je plně v kompetenci jednotlivých křesťanských společenství.
Během Noci kostelů jsou otevřené kostely a nabízené programy pro všechny návštěvníky ZDARMA.
Je možné zdarma navštívit kostely, zúčastnit se koncertů, komentovaných prohlídek a všech dalších programů probíhajících během Noci kostelů.

V roce 2020 jsme pro vás připravili program v pěti kostelích naší farnosti. Kromě farního kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava v Kralupech nad Vltavou jste mohli navštívit opět kostel sv. Petra a Pavla ve Chvatěrubech, nově kostel Narození sv. Jana Křtitele ve Veltrusích, dále kostel Narození Panny Marie ve Vepřku a nechyběl ani kostel sv. Ondřeje v Nelahozevsi.

Těšíme se na setkání s vámi nejen v rámci Noci kostelů.