Aktuální liturgické čtení:

Pravidelné bohoslužby:

Kralupy nad Vltavou:

neděle9.30 hod.
úterý17.30 hod. (kromě období letních školních prázdnin a kromě doby adventní)
středa17.30 hod. (kromě doby adventní)
čtvrtek14.30 hod. (pouze 4. čtvrtek v měsíci, na kralupské faře, kromě období letních školních prázdnin)
pátek17.30 hod. (po mši sv. se koná modlitba adorace)

Velvary:

neděle8.00 hod.
čtvrtek18.00 hod. (pouze 2. čtvrtek v měsíci)

Veltrusy:

neděle11.00 hod. (1. neděle v měsíci bohoslužba slova, ostatní neděle mše svatá)
čtvrtek19.30 hod. (pouze 3. čtvrtek v měsíci)

Kralupy nad Vltavou – Minice:
1. sobota v měsíci – 16.00 hod. (mše svatá s nedělní platností, kromě období letních školních prázdnin)

Chvatěruby:
2. sobota v měsíci – 16.00 hod. (bohoslužba slova s nedělní platností, kromě období letních školních prázdnin)

Holubice:
2. sobota v měsíci – 16.00 hod. (mše svatá s nedělní platností, kromě období letních školních prázdnin)

Vepřek:
3. sobota v měsíci – 16.00 hod. (mše svatá s nedělní platností, kromě období letních školních prázdnin)

Nelahozeves:
4. sobota v měsíci – 16.00 hod. (mše svatá s nedělní platností, kromě období letních školních prázdnin)

Chržín:
1. čtvrtek v měsíci – 18.00 hod. (mše svatá, kromě období letních školních prázdnin)

Přehled bohoslužeb v naší farnosti po jednotlivých dnech najdete v kalendáři v pravém sloupci webu.

Adorace Nejsvětější svátosti
každý čtvrtek od 11.30 hod. do 12.00 hod. v kralupském farním kostele.
Vzhledem k tomu, že tento den není mše svatá, je adorace spojena s podáváním eucharistie.
Zakončení společnou modlitbou Anděl páně.

O svátcích (vánoce, velikonoce) a v období školních prázdnin je pravděpodobné, že může dojít ke změnám pravidelných bohoslužeb. Sledujte proto aktuální informace a ohlášky na našich webových stránkách nebo nás sledujte na Facebooku.

Možnost přijetí svátosti smíření je obvykle před mší svatou.

Možnost setkání s knězem je po mši svaté nebo po předchozí dohodě.

TIP farnosti: Bohoslužby na Budči