Den církevního školství proběhne 15. září 2021

PRVNÍ ONLINE VELETRH MOŽNOSTÍ STUDIA V PRAŽSKÉ ARCIDIECÉZI

Představíme vám na dvacet církevních škol v Praze a Středočeském kraji. Projdeme s vámi cestu od mateřské školy přes základní vzdělávání, různé možnosti zaměření během středoškolského studia, až po nabídku vyššího vzdělávání, kterou zajištují církevní vyšší odborné školy. Dozvíte se také o možnostech pedagogicko-psychologické podpory nebo o nabídce odborné logopedické péče.

ONLINE REPORTÁŽE

Nahlédnete do života našich žáku a pedagogů.
Sérii mikroreportáží přineseme na našem webu, YouTube a sociálních sítích.

3D PROHLÍDKY

Podíváte se, jak to v našich školách vypadá. Díky interaktivnímu 3D skenu budete mít možnost si vyzkoušet, zda by vám studium u nás mohlo vyhovovat.

ŽIVÝ CHAT S UČITELI

Budete mít možnost přímo mluvit s našimi vyučujícími a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá.

WWW.APHA.CZ