V pátek 10. června 2022 proběhla v rámci celé České republiky další Noc kostelů, do které se opět zapojila i kralupská římskokatolická farnost.

Motto:
Za dne ať Hospodin dává svou milost, celou NOC mu budu zpívat a chválit ho.
(Srov. Ž 42, 9)

V roce 2022 jsme pro vás připravili program v osmi kostelích naší farnosti. Kromě farního kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava v Kralupech nad Vltavou jste mohli opět navštívit kostel sv. Petra a Pavla ve Chvatěrubech, kostel Narození sv. Jana Křtitele ve Veltrusích, kostel Narození Panny Marie ve Vepřku, kostel sv. Ondřeje v Nelahozevsi. Nově také můžete navštívit kostel sv. Klimenta v Chržíně, kostel Narození Panny Marie v Holubicích a kostel sv. Jiří na hřbitově ve Velvarech.

Více o akci Noc kostelů v naší farnosti najdete na webu www.farnostkralupy.cz/nockostelu.

« z 6 »

Foto: Petr Belica, M. Purgertová, Jan Hrušovský, Petr Türkott, Michal Žyrek, Klárka Nováková a dobrovolní přispěvatelé farnosti

Videoreportáž z akce:

Lokální partneři, sponzoři, podporovatelé:

Děkujeme všem za podporu
a již nyní se těšíme na Noc kostelů 2023.

Organizační tým Římskokatolické farnosti Kralupy nad Vltavou