12:49
Kralupy n.Vlt.,Městský úřad
Linka Směr jízdy Odjezd Stan. Zpoždění Odjezd za
617 Slaný,aut.nádr. 12:51 A 2 min
663 Odolena Voda,Dolní náměstí 12:53 B 4 min
617 Slaný,aut.nádr. 12:56 B 7 min
466 Mělník,aut.nádr. 12:56 B 7 min
473 Neratovice,Kojetická 12:56 B 7 min
316 Praha,Bořislavka 13:06 B 17 min
370 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:14 A 2 min 25 min
372 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:14 A 2 min 25 min
316 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:17 A 4 min 28 min
457 Kralupy n.Vlt.,obchodní centrum 13:23 A 34 min
457 Kralupy n.Vlt.,Minice 13:23 A 34 min
856 Zákolany 13:23 B 34 min
370 Praha,Kobylisy 13:26 B 37 min
457 Kralupy n.Vlt.,obchodní centrum 13:26 B 37 min
457 Kralupy n.Vlt.,Minice 13:26 B 37 min