12:02
Kralupy n.Vltavou
Linka Směr jízdy Odjezd Zpoždění Odjezd za
S4 Praha Masarykovo n. 12:12 10 min
S4 Ústí n.L.hl.n. 12:23 2 min 21 min
S44 Velvary 12:26 24 min
S43 Neratovice 12:28 26 min
R20 Praha hl.n. 12:39 37 min
S4 Praha Masarykovo n. 12:42 40 min
S45 Kladno 12:50 48 min
S40 Slaný 12:54 52 min
R20 Děčín hl.n. 13:18 76 min
S4 Ústí n.L.hl.n. 13:23 81 min
S44 Velvary 13:26 84 min
S43 Neratovice 13:28 86 min
S40 Klobuky v Čechách 13:50 108 min
S45 Kladno 13:50 108 min
R20 Děčín hl.n. 14:18 136 min