12:58
Veltrusy
Linka Směr jízdy Odjezd Stan. Zpoždění Odjezd za
466 Mělník,aut.nádr. 13:05 B 7 min
473 Neratovice,Kojetická 13:06 B 8 min
372 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:06 A 3 min 8 min
617 Kralupy n.Vlt.,obchodní centrum 13:15 B 17 min
617 Slaný,aut.nádr. 13:19 B 21 min
466 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:20 A 22 min
646 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:23 A 3 min 25 min
466 Vraňany,Žel.st. 13:35 B 37 min
646 Roudnice n.L.,žel.st. 13:35 B 37 min
370 Praha,Kobylisy 13:36 B 38 min
470 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:44 A 46 min
466 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:45 A 47 min
473 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 13:48 A 50 min
372 Praha,Kobylisy 13:52 B 54 min
370 Kralupy n.Vlt.,žel.st. 14:12 A 74 min