Do otevření prvního kostela v roce 2024 v kralupské farnosti zbývá:

Noc kostelů nabízí možnost nezávazného setkání s křesťanstvím. Je to noc plná lehkosti a nenucenosti a zároveň citlivosti a hloubky. Podoba programu je plně v kompetenci jednotlivých křesťanských společenství.
Během Noci kostelů jsou otevřené kostely a nabízené programy pro všechny návštěvníky ZDARMA.
Je možné zdarma navštívit kostely, zúčastnit se koncertů, komentovaných prohlídek a všech dalších programů probíhajících během Noci kostelů.

Pro rok 2023 jsme pro vás připravili program v šesti kostelích.

Kromě farního kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava v Kralupech nad Vltavou můžete opět navštívit kostel Narození sv. Jana Křtitele ve Veltrusích, kostel Narození Panny Marie ve Vepřku, kostel sv. Ondřeje v Nelahozevsi, kostel Narození Panny Marie v Holubicích a kostel Narození sv. Jana Křtitele v Zeměchách.

Aktuální program pro letošní rok najdete na těchto stránkách v sekci program.

Těšíme se na setkání s vámi nejen v rámci Noci kostelů.